motylek                  beruska

VE STŘEDU 28. 8. OD 15:00 HODIN
 DĚKUJEME.

Pondělí 10. 6.

Proběhne opět ve školce canisterapie - hrátky a poznávání života se zvířátky, chování se ke zvířatům i mazlení s pejsky. Poplatek za dítě je 40 Kč. Je také možné přinést nějaký psí pamlsek.

Úterý 11. 6.

půjdeme s dětmi na závěr školního roku do kina na pásmo pohádek.
Vybíráme 40 Kč.

Středa 12. 6.

Půjdeme s dětmi na návštěvu k hasičům, kde nám předvedou hasičská auta a techniku, hasičskou stanici a nebude chybět ani opékání buřtů, které zajistí MŠ. Děti si přinesou batůžek s pitím!
Děti přiveďte do 8:00 hodin.

Čtvrtek 13.6.

!PLATÍ JEN PRO BERUŠKY!
Výlet na Jesenickou přehradu.S sebou batůžek, pití a sváča.

Pátek 14. 6.

V pátek 14. 6. přijde do školky paní fotografka na závěrečné focení dětí (společná fotka i jednotlivci).
Kdo nebude chtít fotky, PŘEDEM to nahlásí paní učitelkám!!!

Pondělí 17. 6.

Pojedeme s dětmi na celodenní výlet na statek Kozodoj ke Karlovým Varům. Děti čeká bohatý program se zvířátky, pohádkou a jízda na koních. S sebou batůžky s pitím a svačinkou!

Děti přiveďte do 7:20 hodin!!! Vybíráme 150 Kč.

Úterý 18. 6.

Přijdou do školky páni policisté. Dozvíme se zajímavosti o jejich práci a ukážeme si, jaké pomůcky při práci používají (uniforma, čepice, auto, pouta...)

Čtvrtek 20. 6.

Se bude konat rozloučení se školkou. Akce je určena pouze pro děti a rodiče dětí, které půjdou od září 2019 do školy. Začátek v 16:30 na zahradě MŠ.

Líbí se Vám, co děláme?

Naše školka v číslech